marți, 1 ianuarie 2013

Inspirat de tine

Ce este acest blog ? Este unul creat pentru jocul Howrse . Da , stiu , moolti si'au creat , pentru layout'uri , etc. , iar acesta vreau sa fie o combinatie . Voi posta lucruri despre cai/ponei/salbatici/divini/special , etc. Cu layout'uri . O sa incerc sa arat [celor care nu stiu]  , cum sa faca mai multe boxe , pentru layout'urile in Howrse.Info . Dar voi posta si layout'uri in HTML , facute de mine . O sa incerc sa postez raspunsurile la cele mai frecventate intrebari de pe forum .Pentru cei care fac concursuri/reviste , ma pot contacta la adresa 'ema_yoyubita@yahoo.com'[stiu , suna destul de ciudat] sau pe jocul Howrse .

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu